Gizlilik Sözleşmesi

Tekizmir.com aracılığı ile paylaştığınız kişisel bilgilerinizin gizliliğinin korunması çok önemlidir. Gizlilik Politikası kapsamında kişisel bilgilerinizi ne şekilde kullanacağımız hakkında ve bunların kullanım şekli konusunda bilgi sahibi olmanız için Gizlilik Politikasını okumanızı tavsiye ederiz. Gizlilik Politikasının Kapsamı;
Bu sitenin Gizlilik Politikası, Tekizmir.com kullanıcısı olmak amacıyla sizler tarafından bırakılan bilgiler için geçerlidir. 
Bu bilgiler, Tekizmir.com izni olmadan hiç bir şekilde ticari ve kişisel amaç için kullanılmayacaktır. 
Ancak bu bilgiler, Tekizmir.com tarafından müşteri profili oluşturmak amacıyla kendi bünyesinde kullanılabilir.
Tekizmir.com Müşterisi Olarak, Sahip Olduğunuz Gizlilik Haklarınız;
Kişisel olarak ifade edilebilecek bilgilerinizi bizimle paylaşmanız ve Tekizmir.com kullanıcısı olmanız adına, sahip olduğunuz gizlilik hakları şunlardır: 
                    - E-posta adresiniz hiçbir şekilde başka kuruluşlara ticari ve kişisel amaç için verilmeyecektir.
                     - Girdiğiniz kullanıcı bilgileri ve kişisel bilgiler, sizin onayınız dışında diğer kullanıcılara açılmayacaktır.
                     - Kullanıcı Formu'na girdiğiniz tüm bilgileri yalnızca siz görebilir ve bu bilgileri yalnızca siz değiştirebilirsiniz. Bir başka okurun ya da kişinin sizinle ilgili bilgileri görmesi ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Sadece site yöneticileri size ulaşmak adına bilgilerinize ulaşır veya talebiniz üzerine bilgilerinizde değişik yapar. Bizimle paylaştığınız bilgilerin korunması Tekizmir.com ile paylaştığınız bilgileri koruma konusunda profesyonel bir bakış açısı getirilmiştir. 
Tekizmir.com , güvenli sunucular, firewallar (güvenlik yazılımları) ve mali bilgilerin şifrelenmesi dahil, bilgilerinizi korumak için çeşitli güvenlik önlemleri almıştır.
                    Yukarıdaki Gizlilik Politikası Tekizmir.com müşterisi olarak bireysellik haklarınızı koruma altına almaktadır.